REGULAMIN SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ1. Sprzedaż wysyłkowa będzie realizowana na podstawie zamówienia składanego poprzez sklep internetowy
2. Po złożeniu zamówienia, klient otrzyma wiadomość elektroniczną będącą warunkowym potwierdzeniem przyjęcia zamówienia.
3. Zamówienia realizowane są najpóźniej w terminie 7 dni roboczych od złożenia zamówienia.
4. W przypadku braku możliwości realizacji zamówienia, zamawiający otrzyma na ten temat informację pocztą elektroniczną lub telefonicznie.
5. Dostawy realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej,poczty polskiej lub odbiór osobisty jesli istnieje taka możliwość.
6. Koszty przesyłki ponosi klient. Standardowo koszt wysyłki firmą Kurierską  wynosi - 16 zł netto za każdą paczkę (ubezpieczenie do wartości 20.000,00 zł ). Ilość paczek zależy od ciężaru i rozmiaru zamówionych towarów.
7. Należność za zamówienie klient reguluje za pomoca przelewu na wskazane numery kont bankowych lub też gotówką, w momencie odbioru osobistego zamówionego towaru (dopłata za pobranie 7 zł netto )
8. Wszystkie podane ceny są cenami netto .
9. Zgodnie z art.10 Ustawy z dn.2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny Kupującemu przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w ciągu 10 dni od daty zakupu pod warunkiem, że towar nie był używany ani nie został w żaden sposób uszkodzony. W takim przypadku zwracam kwotę równą cenie zamówionego towaru, bez kosztów przesyłki.
10. Sklep zastrzega sobie możłiwość zmiany w/w punktów regulaminu.


 

www.technix.com.pl
REGGI-STAT - php za free - webdesign - hosting - darmowe skrypty - REGGI - www.reggi.pl